bizi takip edin
bizi takip edin
bizi takip edin
YAYIN AKIŞINDA NELER VAR
ZAMAN
     Lider Haber, yayın akışı ile izleyicisine doyumsuz bir alan sunuyor. Lider Haber sabahın ilk ışıklarında “Liderle Gün Başlıyor” programı ile Antalya’nın ve Türkiye’nin en güncel ve son dakika haberleri ile kamuoyunu doğru bilgilendiriyor. Antalya’nın yerel gündemini de yakından takip eden Lider Haber, atılan gazete manşetlerini ekranlara yansıtarak, gündemle ilgili yorumlarda bulunarak, ortaya farklı bir bakış açısı sunuyor. “Liderle Gün Başlıyor” programının ardından izleyicisine keyifli bir vakit geçirmek için Yeşilçam kuşağından filmler sunuyor.

     EFSANE İSİMLER

     Yeşilçamın unutulmaz efsane isimlerinin oynadığı bu filmler izleyicinin güzel zaman geçirmesine olanak sağlıyor. Saat 12.30’a kadar süren yeşilçam kuşağı, öğlen haberleri ile son buluyor. İzleyicinin gün ortasında Antalya ve Türkiye gündemini yakından takip ettiği öğle haberleri 13.00’te başlıyor.

     SİYASETİN NABZI

     Öğlen haberlerinde özellikle siyasi konuların ele alındığı haber bölümünde kamuoyu Türkiye siyasetini yakından takip ediyor. Lider Haber, haberlerin ardından İzleyicinin soluklanması için yeşilçamın efsane isimleri ile karşınızda oluyor. İzleyicisine keyifli dakikalar yaşatan Lider Haber, haber akışında da hız kesmeden devam ediyor.

     GÜN ORTASI HABERLERİ

     15.00 haberleri ile son dakika gelişmelerini izleyicisine aktaran Lider Haber, deneyimli muhabirleri medyaya yeni bir soluk katıyor. Haberlerin ardından, yeşilçam serisine devam eden Lider Haber, 18.30’da Ana Haber Bülteni ile izleyicisini karşılıyor.

     CANLI PROGRAMLAR

     Ana Haber Bülteni’nde Antalya ve Türkiye’de yaşanan gelişmeleri aktaran Lider Haber, günün değerlendirmesi ile kamuoyunu bilgilendiriyor. Haberlerin ardından çeşitli içeriklerle canlı yayın programlarıyla devam ediyoruz. Spor, siyaset, tarım, turizm ve magazin içerikli programlarımızla izleyicinin taleplerini karşılıyoruz. Alanında uzman konuklarla yapılacak olan kaliteli programlar özgün içeriklerle izleyiciyle buluşacak. 21.30’da son bulacak olan canlı programlar yerini sinemaya bırakacak. Geceyi sinemayla kapatan Lider Haber, 23.30’dan sonra programları kaçıran izleyiciler için tekrar yayınları yapacak. Lider Haber, 7 gün 24 saat aktif bir şekilde çalışacak. Lider Haber’de Antalya ve Türkiye ile ilgili öğrenebileceğiniz her şey mevcut. İyi seyirler diliyoruz.
     10:00
     Selda Kuzu İle Sağlık Sohbetleri
     18:30
     Hafta Sonu Ana Haber(Canlı)
     19:30
     Ümmü Erbil ile Doğada Yemek(T)
     22:30
     Yörük Türkmen Dünyası (T)
     24:00
     Ana Haber Bülteni(Tekrar)
     12:30
     Bilim ve Müh Öncüleri(Blgsl)
     13:00
     Hayatın İçinden
     21:00
     Yörük Türkmen Dünyası
     11:00
     Ümmünün Mikrofonu
     14:00
     661. Kırkpınar Yağlı Güreşleri (Canlı)
     07:30
     Film-Aşkı Ben mi yarattım
     Lider TV, yayın akışı ile izleyicisine doyumsuz bir alan sunuyor. Lider TV sabahın ilk ışıklarında “Liderle Gün Başlıyor” programı ile Antalya’nın ve Türkiye’nin en güncel ve son dakika haberleri ile kamuoyunu doğru bilgilendiriyor. Antalya’nın yerel gündemini de yakından takip eden Lider TV, atılan gazete manşetlerini ekranlara yansıtarak, gündemle ilgili yorumlarda bulunarak, ortaya farklı bir bakış açısı sunuyor. “Liderle Gün Başlıyor” programının ardından izleyicisine keyifli bir vakit geçirmek için Yeşilçam kuşağından filmler sunuyor.

     EFSANE İSİMLER

     Yeşilçamın unutulmaz efsane isimlerinin oynadığı bu filmler izleyicinin güzel zaman geçirmesine olanak sağlıyor. Saat 12.30’a kadar süren yeşilçam kuşağı, öğlen haberleri ile son buluyor. İzleyicinin gün ortasında Antalya ve Türkiye gündemini yakından takip ettiği öğle haberleri 13.00’te başlıyor.

     SİYASETİN NABZI

     Öğlen haberlerinde özellikle siyasi konuların ele alındığı haber bölümünde kamuoyu Türkiye siyasetini yakından takip ediyor. Lider TV, haberlerin ardından İzleyicinin soluklanması için yeşilçamın efsane isimleri ile karşınızda oluyor. İzleyicisine keyifli dakikalar yaşatan Lider TV, haber akışında da hız kesmeden devam ediyor.

     GÜN ORTASI HABERLERİ

     15.00 haberleri ile son dakika gelişmelerini izleyicisine aktaran Lider TV, deneyimli muhabirleri medyaya yeni bir soluk katıyor. Haberlerin ardından, yeşilçam serisine devam eden Lider TV, 18.30’da Ana Haber Bülteni ile izleyicisini karşılıyor.

     CANLI PROGRAMLAR

     Ana Haber Bülteni’nde Antalya ve Türkiye’de yaşanan gelişmeleri aktaran Lider TV, günün değerlendirmesi ile kamuoyunu bilgilendiriyor. Haberlerin ardından çeşitli içeriklerle canlı yayın programlarıyla devam ediyoruz. Spor, siyaset, tarım, turizm ve magazin içerikli programlarımızla izleyicinin taleplerini karşılıyoruz. Alanında uzman konuklarla yapılacak olan kaliteli programlar özgün içeriklerle izleyiciyle buluşacak. 21.30’da son bulacak olan canlı programlar yerini sinemaya bırakacak. Geceyi sinemayla kapatan Lider TV, 23.30’dan sonra programları kaçıran izleyiciler için tekrar yayınları yapacak. Lider TV, 7 gün 24 saat aktif bir şekilde çalışacak. Lider TV’de Antalya ve Türkiye ile ilgili öğrenebileceğiniz her şey mevcut. İyi seyirler diliyoruz.